Series
Ratings
85
The Art of SarahRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Battle for HappinessRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0