Movies
Ratings
377
MicrohabitatRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
OnwardRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5