Movies
Ratings
948
Swing GirlsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0