Movies
Ratings
488
The ThievesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Matchstick MenRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5