Movies
Ratings
329
The Great DictatorRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
The Happy LifeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5