Titles you rated
- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5