Series
Ratings
50
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
All or Nothing: Tottenham HotspurRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0- おせんRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5