Movies
Ratings
590
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5