Movies
Ratings
45
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
The Hand of GodRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0