Movies
Ratings
346
American PsychoRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Diary of a Wimpy Kid: Dog DaysRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5