Movies
Ratings
27
RockyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0