Movies
Ratings
621
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Green BookRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
God's Not DeadRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0