Movies
Ratings
465
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0