Movies
Ratings
493
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Broken EmbracesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
20,000 Leagues Under the SeaRated ★ 3.5
The Eyes of Tammy FayeRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 3.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.0
Long BranchRated ★ 3.5
Rose IslandRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0