Movies
Ratings
670
HoppersRated ★ 4.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0