Titles you rated
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0