Series
Ratings
119
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 2.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 1.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 1.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Ensemble Stars!Rated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0