Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0