Movies
Ratings
896
The Life of ChuckRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 2.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 2.0
MelancholiaRated ★ 2.0
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 2.0
ElvisRated ★ 1.5
Death of a UnicornRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Only YesterdayRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
The RosesRated ★ 3.5