Movies
Ratings
450
Taxi DriverRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5