Movies
Ratings
547- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
After LifeRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0