Series
Ratings
15- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Win or LoseRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 1.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5