Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0