Series
Ratings
94
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0