Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 1.0
FailanRated ★ 4.0
The Other Way AroundRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Serve The PeopleRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 5.0