Titles you rated
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0