Movies
Ratings
41
GoldRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5