Titles you rated
WestworldRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5