Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 0.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0