Series
Ratings
150
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0