Movies
Ratings
72
FrozenRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0