Series
Ratings
18
The ProducersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0