Series
Ratings
156- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
- K for KimbapRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.0- 코미디 리벤지Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5