Series
Ratings
85
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5- Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5