Series
Ratings
56
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
One and OnlyRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
Sing Again 2Rated ★ 4.0
MineRated ★ 4.0
Sing AgainRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0