Movies
Ratings
182
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0