Series
Ratings
56
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- 현역가왕Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
MineRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Pretend It's a CityRated ★ 5.0