Series
Ratings
308
Dash & LilyRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Modern LoveRated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
The Rookie Season 3Rated ★ 3.5
The RookieRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.5
OvercompensatingRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 4.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0