Movies
Ratings
214
ZootopiaRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0