Movies
Ratings
342
ContagionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
CubeRated ★ 4.5
The GuardianRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5