Movies
Ratings
66
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
SolaninRated ★ 3.5- JAURIM, The WonderlandRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
HannaRated ★ 0.5
PhantomRated ★ 1.5
BeatRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.5