Movies
Ratings
483
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
AnoraRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0