Movies
Ratings
311
SicarioRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0