Series
Ratings
62
True BloodRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0- New GirlRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0