Movies
Ratings
382
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0