Series
Ratings
52
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 3Rated ★ 3.5
ArcherRated ★ 3.5
Archer Season 11Rated ★ 3.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0
Wet Hot American Summer: 10 Years LaterRated ★ 4.0
Wet Hot American Summer: First Day of CampRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
I Think You Should Leave with Tim RobinsonRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5