Movies
Ratings
10
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0