Movies
Ratings
553
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5