Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0