Movies
Ratings
515
Our FatherRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- Their UniverseRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
EternityRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.0